DEKORACJA KOŚCIOŁA NA ŚLUB

DEKORACJA KOŚCIOŁA NA ŚLUB

Dekoracja kościoła na ślub jest ważnym elementem przygotowań do ceremonii ślubu.

Wystrój kościoła na ślub powinien charakteryzować się wyczuciem smaku i elegancją podkreślając charakter uroczystości. Odpowiednio dobrana dekoracja upiększy wystrój kościoła dzięki czemu podczas ślubu będziesz czuć się jeszcze bardziej wyjątkowo.

Dekoracje kościoła możesz wykonać samodzielnie albo zlecić to zadanie np. florystce lub firmie zajmującej się tym zawodowo.

Dobrze jest uzgodnić dekorację kościoła z księdzem, ponieważ zdarza się, że wystrój kościoła jest przygotowany na ceremonię ślubu. W takim przypadku wystarczy opłacić dekorację kościoła. Jeżeli tego samego dnia więcej par bierze ślub to koszty dekorowania rozdzielane są po równo.

Czym dekorować kościół na ślub ?

Najbardziej popularne są kwiaty. Bukiety złożone ze świeżych ( w tym sezonowych ) kwiatów ustawione przy ołtarzu i bocznych nawach mogą sprawić, że wystrój kościoła podczas ślubu będzie niezwykle elegancki i dostojny. W większych kościołach kwiaty mogą okazać się niewystarczające. Wtedy można wykorzystać tkaniny do zapełnienia powierzchni.

Kolejnym elementem o którym należy pamiętać to dekoracje ławek. Umieszczenie kokard, wstęg lub małych bukietów będzie wspaniałym tłem Waszej drogi do ołtarza, którą będziecie podążać po przyozdobionym np. płatkami róży dywanie.

Tak naprawdę w wystroju kościoła ogranicza Cię tylko budżet i wyobraźnia pamiętając przy tym o zachowaniu dobrego smaku i powagi miejsca ceremonii ślubu jakim jest kościół.

DEKORACJA KOŚCIOŁA NA ŚLUB CENA

Ceny dekoracji kościoła na ślub są bardzo różne. Dużo zależy od ilości elementów niezbędnych do wystrojenia kościoła. Należy pamiętać, że kwiaty nie należą do tanich… dlatego za usługi dekorowania kościoła na ślub możesz zapłacić kilka set złotych do kilku tysięcy – jeżeli w dniu ślubu więcej par bierze ślub możesz rozdzielić koszty…

PRZYKŁADOWE DEKORACJE KOŚCIOŁA NA ŚLUB
dekoracja kościoła na ślub

Źródło: Insideweddings.comdekoracja kościoła na ślubŹródło: Insideweddings.comdekoracja kościoła na ślubŹródło: Insideweddings.comdekoracja kościoła na ślubŹródło: Insideweddings.comdekoracja kościoła na ślubŹródło: Insideweddings.comdekoracja kościoła na ślubŹródło: Insideweddings.comdekoracja kościoła na ślubŹródło: Insideweddings.comdekoracja kościoła na ślubŹródło: Insideweddings.comdekoracja kościoła na ślubŹródło: Insideweddings.comdekoracja kościoła na ślubŹródło: Insideweddings.comdekoracja kościoła na ślubŹródło: Insideweddings.comdekoracja kościoła na ślubŹródło: Insideweddings.comdekoracja kościoła na ślubŹródło: Insideweddings.comdekoracja kościoła na ślubŹródło: Insideweddings.comdekoracja kościoła na ślub

Źródło: Insideweddings.comdekoracja kościoła na ślub

Źródło: Shaybrownevents.blogspot.comdekoracja kościoła na ślub

Źródło: Shaybrownevents.blogspot.comdekoracja kościoła na ślub

Źródło: Shaybrownevents.blogspot.comdekoracja kościoła na ślub

Źródło: Shaybrownevents.blogspot.comdekoracja kościoła na ślub

Źródło: Shaybrownevents.blogspot.com

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here